Android için WhatsApp indir

Android WhatsApp Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmez uygulamalarından biri olan WhatsApp’ı tamamen ücretsiz bir şekilde indirip, kurabilirsiniz. Sevdiğiniz herkesle veya iş için dahi olsa kolayca görüşmeler yapabilirsiniz.

WhatsApp’ı sadece Türkiye de olan kişilerle değil aynı şekilde yurtdışında olan tüm dostlarınızla da iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Üstelik bunun için ekstra ücretlendirmeler vs. yapılmaz. Tam tersine her zaman ve her yerden 3G, 4G veya Wi-Fi bağlantısı kullanarak İnternet erişimi sağlamanız halinde çevrimiçi olma imkanına sahip olursunuz.

WhatsApp Android Uygulamasını Yükleyin

Aşağıda sizin için verdiğim linke tıklayarak Google Play mağazasında direk olarak WhatsApp uygulamasının sayfasına ulaşabilirsiniz. Buradan Yükle diyerek APK dosyasının indirilmesini sağlarsınız. İndirilme işlemi bittiğinde artık iletişim kurmakta özgürsünüz demektir.

WhatsApp’ı Android Cihaza İndirin

WhatsApp Kurulumu Nasıl Yapılır?

Öncelikle WhatsApp kurulumda sizden elektronik posta, rumuz (nickname) veya bunun gibi diğer birçok bilgi istenmez. Tam tersine oldukça basit bir sisteme sahiptir. Sadece telefon numaranızı kullanarak bir şifreyle kayıt olabilirsiniz. Daha sonra başka bir telefon üzerine yine kurulum gerçekleştirmek zorunda kalmaz direk giriş yaparak aynı telefon hattıyla kullanıma devam edebilirsiniz.

WhatsApp Uygulamasıyla Yapılabilecekler

  • Profilinizden hakkınızda bilgilerini düzenleyerek kendinizi anlatabilirsiniz.
  • Size ait veya temsili bir fotoğraf yükleyebilir. Bunu sadece telefon listenizdeki kişilere gösterebilirsiniz.
  • Mesajlaşma uygulamasından yer bildirimi, fotoğraf, video, sesli mesaj, gif gibi dosyaları da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Bunlarla da sınırlı kalmayıp görüntülü veya sesli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone WhatsApp Uygulaması

iOS (iPhone) için WhatsApp indir