Değerli kullanıcılarımıza aşağıda gizlilik ilkelerimizi beyan etmek amacıyla bu sayfayı hazırladık. Sizlerin buradan önem arz eden çeşitli durumları bilmenizin fayda sağlayacağını unutmayınız.

Waindir.com web sitesi kişisel olarak kurulmuş ve hiçbir şekilde WhatsApp’ın resmî kuruluşuyla alakası yoktur. Sitemiz içerisinde bulunan bilgilerin çevreden toplanarak harmanlandığını unutmamalı. Aynı zamanda bu bilgilerin %100 olarak doğru olduğunu da varsaymadığımızı bilmenizi isteriz. Ancak buna rağmen sitemize koymuş olduğumuz indirilebilir tüm bağlantıların linkleri resmî olan uygulama mağazalarının adreslerine gitmektedir. Kısacası sitemizdeki bulunan verilerden kastettiğim şey tanıtım, özellik gibi şeylerdir. Burada yorum bağlamına dayalı dizayn söz konusu olduğundan eksik/hatalı durumlar meydana gelebilir. Bunlar için tarafımızla iletişime geçilmesi halinde gerekli düzenlemeler hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Sitemizin gelişimi için özenle mücadelemizde çeşitli araçların yardımını kullanmaktayız. Bu araçların aktif çalışabilmesi için çerezlerinizin açık olması gerekmektedir. Buradan sizlerin çeşitli bilgilerini toplayarak waindir.com’u daha özenli hale getirmeye gayret ediyoruz. Ancak bu bilgilerin toplanmasının şahsi yazılımlarımız tarafından olmadığını da unutmamalıyız. Çeşitli analiz araçları kullanılarak toplanan bu veriler asla başka kimselerle paylaşılmadığından verilerinizin başkalarının eline geçeceğinden şüphe duymanıza gerek yoktur.

Sitemizde bulunan reklamlar yine aynı şekilde sitemizin gelişimi için kullanılmaktadır. Reklamlarda girdiğiniz sitelerin içeriklerinin yer alması bizimle alakalı bir durum olmayıp Google tarafından tarayıcı veya başka türlü araçlarla tespit edilmektedir. Nitekim reklamlar Google’ın Adsense isimli uygulaması aracılığıyla gösterilmektedir. Bunula ilgili detaylı bilgilere Google reklam politikalarını kontrol ederek ulaşabilirsiniz.