iOS (iPhone) için WhatsApp indir

iPhone WhatsApp Uygulaması

Dünya üzerinde en çok kayıtlı kullanıcısı bulunan programlardan biri olan WhatsApp, 1 milyardan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu sebeple en çok tercih edilen chat programlarının başında yer almaktadır. Özellikle kayıt için eposta benzeri ekstra bilgileri kullanmadan sadece bir telefon numarasıyla kayıt olunabilişi kendisini özel kılan sebeplerin başında gelmektedir. Üstelik arkadaşlarınıza veya akraba olduğunuz kişilere ulaşabilmek için onları tek tek aramanız da gerekmiyor. Sadece telefon listenizi kullanarak tüm WhatsApp kayıtlı kişilere ulaşabiliyorsunuz.

WhatsApp’ı iOS İşletim Sistemli iPhone Cihazlarınıza İndirin

Hemen altta bulunan linke tıklayarak Apple’ın uygulama mağazasına yönlenebilirsiniz. Arama yapmadan direk olarak uygulama sayfasına ulaşacağınızdan gelen ekranın sağ tarafında YÜKLE seçeneğine basmanız daha sonra eğer çıkarsa İNDİR demeniz yeterli olacaktır. Yükleme çubuğu bittikten sonra uygulamanızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp’ı Apple (iOS) iPhone Cihazına İndir

WhatsApp İle Neler Yapılabilir?

  1. Tüm iPhone telefon listenizde WhatsApp yüklü kullanıcılara normal, sesli mesaj gönderebilir yada çoklu medya olarak tabir ettiğimiz fotoğraf, video ve gif türünde içerikleri de dostlarınızla paylaşabilirsiniz.
  2. Sesli olarak yada dilerseniz videolu olarak İnternet bağlantınız sayesinde herkesle konuşabilirsiniz.
  3. Tamamen ücretsiz olarak 3G, 4G, 4.5G veya Wi-Fi bağlantısı sayesinde görüşmelerinizi yaparsınız. Eğer İnternet paketiniz vs. yoksa elbette görüşmeler ücretlendirilecektir.
  4. Kendiniz hakkında bir metin ekleyebilir ve fotoğraf yükleyebilirsiniz. Böylelikle eğer iş için numaranızı kullanıyorsanız hakkınızda karşı tarafa biraz bilgi vermiş olursunuz.
  5. Arkadaşlarınızla veya iş görüşmesi yapacağınız kişilerle buluşmak için konum bilginizi karşı tarafa gönderebilirsiniz.
  6. Karşı tarafa gönderdiğiniz mesajların gidip gitmediğini görebilir hem de karşı tarafında ayarlarında bu ayar açıksa gönderdiğiniz mesajın görülüp, görülmediğini tespit edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android WhatsApp Uygulaması

Android için WhatsApp indir

Tablet-PC WhatsApp Uygulaması

Tablet için WhatsApp indir