Aşağıda sırasıyla saydığımız tüm maddeler siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur. Burada yazan tüm maddeler sitemizi ziyaret eden kullanıcılar için geçerli olup, okuma sorumluluğu da bu kişilere aittir. Ayrıca tüm maddeleri bizi ziyaret eden kimseler kabul etmiş sayılacaktır.

 1. Web sitemizdeki tüm bilgilerin, çoklu medya olarak adlandırılan görsel, video ve diğer tüm materyallerin hakları tarafımıza ait olup, özenle hazırlanmıştır. Buradaki içeriklerin bizim iznimiz olmaksızın kopyalanması yasak olduğu gibi dağıtılması veya herhangi buna benzer başka amaç için kullanılması da aynen yasaktır.
  • Sitemizde yorum yapılabilen alanlara kişisel arzu ve istekleri belirtirken bazı kurallara tabi olmak zorundasınız. Bu kurallar aşağıda listelenmiştir.
  • Türkiye Cumhuriyeti devletinin kanunlarına aykırı türde herhangi bir ifade kullanmama.
  • Dünya İnsan Hak ve Özgürlüğüne karşı bir hamle içerecek yazılar içermemeli.
  • Kişilere, yazılıma veya tarafımıza hakaret, aşağılama vb. türde ithamlarda bulunulmamalı.
  • Gereksiz, anlamsız, boş ve kısa yorumlar yapılmamalı.

  Unutmayınız ki yukarıdaki tüm maddeler üzerinden doğabilecek yasal sorunları tarafınızca kabul etmiş sayılacaksınız. Burada gözden kaçabilen yorumların üzerinden açılan tüm davalarda gerekli mahkemelerin isteği üzerine IP ve diğer kişisel bilgileriniz resmî kurumlara verilebilmektedir.

 2. Sitemizde sizlerin IP bilgisi üzerinden çeşitli bilgiler ve anlık hareketlerinizi analiz eden araçlar kullanılmaktadır. Bu araçların hepsi tamamen web sitemizin gelişimi için kullanılmakta olup hiçbir şekilde tarafımızca üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır. Sizler de bu web sitesine girdiğiniz andan itibaren buradaki alışverişi kabul etmiş sayılacak ve bizlerin destekçisi olacaksınız.